Zdjęcie Pani dyrektor i laureatki konkursu chemicznego

Wyniki konkursu na ,,Mistrza Pierwiastków Chemicznych”

Aktualności

W grudniu 2020 r. w naszej szkole odbył się konkurs na ,,Mistrza Pierwiastków Chemicznych”. Wzięło w nim udział 27 uczniów. Uczniowie klas siódmych i ósmych zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi nazw oraz symboli pierwiastków chemicznych i wykazali się niezwykłą wiedzą.

Najwyższy wynik w kategorii klas siódmych (98,3%) uzyskał Piotr Czarnecki. Drugie miejsce otrzymała Amelia Nowińska, natomiast trzecie Oliwia Niezgoda. Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Magdalena Romanowicz oraz Jakub Ciesielski.

Pierwsze miejsce w kategorii klas ósmych zdobyła Julia Kamińska, która uzyskała wynik 98,3%. Drugie miejsce należy do Nikoli Ślubowskiej.

Nasi ,,Mistrzowie Pierwiastków Chemicznych” odebrali dyplomy oraz nagrody z rąk Pani Dyrektor Ewy Strzelczak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych chemicznych sukcesów!

[rl_gallery id=”9492″]