Wyniki gminnych konkursów

Ważne informacje

Jury w składzie: Ewa Strzelczak- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Pierre’a de Coubertina w Budach Siennickich, Iwona Pęcherzewska- redaktor naczelna Życia Nasielska oraz Rafał Adamski- Skarbnik Nasielska, zakończyło obrady dotyczące gminnego konkursu graficzno-plastycznego „Pokój, najważniejsze słowo świata”, pod honorowym patronatem Burmistrza Nasielska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału i zaangażowania w konkursy. Dziękujemy rodzicom oraz nauczycielom za zachęcenie dzieci i młodzieży do udziału w naszym przedsięwzięciu. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Konkurs plastyczny „Pokój, najważniejsze słowo świata” dla klas I-III:

Laureaci:

  • Magdalena Ampulska, klasa 2, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku
  • Adam Gąsiorowski, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Amelia Arbaszewska, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich

Wyróżnienia:

  • Zuzanna Owczarczyk, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cieksynie
  • Jan Tarnawski, klasa 1, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Dominika Zasońska, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym
  • Julia Rosłaniec, klasa 1, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
  • Szymon Jasiński, klasa 1, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
  • Pola Dygus, klasa 2, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku
  • Laura Wasileska, klasa 1, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Kinga Olszewska, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Julia Chrzanowska, klasa 3, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich

Konkurs plastyczny „Pokój, najważniejsze słowo świata” dla klas IV-VIII:

Laureaci:

  • Aleksander Pędzich, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
  • Aleksandra Rosiak, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
  • Nela Bujnowska, klasa 4, Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach.

Wyróżnienia:

  • Oskar Orłowski, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
  • Maja Motyka, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Barbara Traczyk, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
  • Karolina Orłowska, klasa 4, Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach.
  • Maja Szpakiewicz, klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 maja w Nasielsku
  • Wiktoria Popielarska, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Mateusz Ignaczak, klasa 6, Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach.
  • Elżbieta Zawadzka, klasa 4, Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach.
  • Julia Łępicka, klasa 8, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym
  • Filip Ciesielski, klasa 4, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich

Konkurs graficzny „Pokój, najważniejsze słowo świata” dla klas IV-VIII:

Laureaci:

  • Marek Brański, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
  • Kacper Krawczyk, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich
  • Filip Kozarzewski, klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku

Wyróżnienia:

  • Blanka Dygus, klasa 7, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku
  • Jan Rączkowski, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
  • Małgorzata Wyrzykowska, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
  • Olga Marciniak, klasa 7, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach

Rozstrzygnięty został również konkurs Wiedzy Olimpijskiej dla klas IV-VIII.

Oto zwycięscy:

  • Oskar Gortat ze Szkoły Podstawowej im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach
  • Marcel Bieżuński ze Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach
  • Dawid Kundt ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym
  • Piotr Czarnecki ze Szkoły Podstawowej im. Pierre`a de Coubertina w Budach Siennickich