Wsparcie psychologiczne uczniów i rodziców

Aktualności

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, po okresie izolacji wielu młodych ludzi musi sobie poradzić od nowa z różnego rodzaju relacjami i związanymi z tym emocjami.

W związku z tym pragniemy zapewnić Państwu wsparcie w postaci pomocy psychologicznej
i pedagogicznej. W razie potrzeby, prosimy o kontakt poprzez dziennik elektroniczny lub zapraszamy do szkoły.

Każdy z nas ma prawo do chwil zwątpień w trudnych chwilach, a bliskie relacje i rozmowa z drugim człowiekiem bardzo pomaga.

Zapraszamy do kontaktu oraz rozmów, razem łatwiej zmierzyć się z problemami.

Od 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy mogą uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl. Nowy numer telefonu został uruchomiony na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Istnieje także możliwość skorzystania z konsultacji i terapii w OŚRODKU OPIEKI PSYCHOLOGICZNO-PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ, z usług bezpłatnych w ramach umowy z NFZ.