Grafika- Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Aktualności Wolontariat
Mimo wyjątkowej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, nie chcielibyśmy rezygnować z działań, które stały się już tradycją naszej szkoły. W tym roku także chcemy, aby nasza szkolna społeczność włączyła się w ogólnopolską akcję.
Zapraszamy wszystkich o wielkim sercu do wspólnego niesienia pomocy. Szkolny Wolontariat Szkoły Podstawowej im. Pierre’a de Coubertina w Budach Siennickich w tym roku pragnie wspomóc Sztab Szlachetnej Paczki w Nasielsku i włączyć się w zbiórkę żywności, środków czystości, przyborów szkolnych, zabawek, które zostaną przekazane potrzebującym rodzinom i seniorom z naszej gminy.
W jaki sposób można pomóc❓❓❓
Przynieść do szkoły PRODUKTY ŻYWNOŚCIOWE (herbata, cukier, konserwy mięsne, dżem, kawa, olej, makarony, ryż, kasza, mąka, mleko, płatki), ŚRODKI CZYSTOŚCI (proszek do prania, mydło, płyn do naczyń, szampon), ZABAWKI, PRZYBORY SZKOLNE I UBRANIA (mogą być używane w dobrym stanie). W korytarzu będą ustawione specjalne pudła, do których będzie można złożyć przyniesione dary. Zbiórka trwa do 10 grudnia 2020r.
Przychodząc do szkoły, pamiętaj o zachowaniu ostrożności – nie zapomnij o maseczce oraz dezynfekcji rąk. 😷😷😷😷😷😷
Dobro powraca, pamiętaj!
Szkolny Wolontariat❤️❤️❤️❤️❤️