Piknik rodzinny 2019

Z życia szkoły

W czwartek, 30 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego cała społeczność naszej szkoły uczciła trzy bardzo ważne uroczystości: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkich gości oraz dzieci przez Panią Dyrektor, Ewę Strzelczak. Następnie uczniowie klasy I, IVa, IVb oraz V zaprezentowali przygotowany wcześniej program artystyczny z ogromną dawką humoru. Podczas występów artystycznych mogliśmy podziwiać różnego rodzaju scenki odgrywane przez uczniów, występy muzyczne zadedykowane rodzicom ale także występ akrobatyczny wykonany przez uczennice klasy VII i VIII. Nie zabrakło oczywiście życzeń i drobnych upominków dla rodziców, które dzieci wręczyły rodzicom na koniec występu.

Tego dnia dla naszych uczniów było przygotowanych wiele atrakcji. Dzieci mogły bez ograniczeń korzystać z pompowanych zabawek oraz brać udział w zawodach sportowych, podczas których uśmiech nie schodził z ich twarzy. Przy takim wysiłku nie mogło oczywiście zabraknąć przekąsek. Dzięki zaangażowaniu rodziców wszyscy mogli skosztować chłodne napoje, ciasta czy watę cukrową. Ogromną atrakcją dla dzieci i rodziców był grill, gdzie przy ogromnej współpracy rodziców wszyscy mogli posilić się grillowaną kiełbaską czy hot – dogiem.

Podczas tegorocznego Pikniku organizatorzy dużo swojej uwagi i zaangażowania włożyli w sportowy wymiar imprezy. Dzieci bez przerwy były w ruchu. Oczywiście nie zabrakło słynnego już w naszej szkole meczu piłki nożnej rozrywanego przez uczniów i rodziców. Nową atrakcją dla zebranych gości był mecz piłki siatkowej, który został rozegrany przez uczniów oraz nauczycieli. Na koniec odbył się turniej piłki koszykowej przygotowany przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego.

Mamy nadzieję, że podczas tegorocznego Pikniku Rodzinnego każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Dziękujemy za współpracę i zapraszamy za rok!

[nggallery id=156]