11 kroków dla Ziemi

Aktualności Konkursy

Z okazji obchodów w naszej szkole Dnia Ziemi zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie ,,11 kroków dla Ziemi”.  W tym roku zapraszamy do świętowania Dnia Ziemi cały tydzień  19 – 25 kwietnia. Należy wykonać w tym czasie 11 zadań dla dobra naszej planety. Uczniowie, którzy wezmą udział w akcji i prześlą do 26 kwietnia 2021r. zdjęcia dokumentujące swoje uczestnictwo otrzymają oceny z biologii, przyrody i edukacji przyrodniczej w klasach I – III oraz pochwały do dziennika.  Z przesłanych zdjęć będzie przygotowana i opublikowana na stronie szkoły i na facebooku fotorelacja. Zdjęcia należy wysyłać na adres: malgorzata.zien@budysiennickie.edu.pl. Szczegółowe informacje zamieszczone są w prezentacji multimedialnej.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału

koordynatorzy projektu:

Ewa Strzelczak i Małgorzata Zień